Genel Blog kullanıcılarına sunduğu yüksek kaliteli ve bilgilendirici makaleler ile, internette bir yer edinmeyi hedeflemiştir. Sitemizde daha çok wemasterlar ve bazı seviyedeki bilgisayar kullanıcılarına yünelik makaleler ile çok azda olsa genel kullanıcılara yünelik makaleler bulunmaktadır.

Makaleler uzman editörler tarafından hazırlanıp siz kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Sitemizde bulunan kategorilere genel olarak değinecek olursak;

  • Web Tasarım Genel: Bu bölümde web tasarım ile ilgili örnek uygulamalar ve açıklayıcı makaleler ile webmasterların kullanabilecekleri güzel internet araçları hakkında bilgilendirici makaleler bulunmaktadır.
  • Arama Motoru Optimizasyonları: Bu bölümde we sitelerinin arama motorlarında daha üstlerde yer alması için yapmaları gereken optimizasyon teknikleri ile ilgili makale ve dökümanlar bulunmaktadır.
  • Programlar: Bu bölümde kullanıcılar için yararlı olabileceğini düşündüğümüz birçok kategorideki programlar, açıklamaları ve incelemeleri yer almaktadır.
  • Bilgisayar Dersleri: Bu bölümde kulalnıcıların bilgisayar ve bilgisayar parçaları hakkında bilmesi gerekenler, bilgisayarlarını dasha performanslı çalıştırmak için gereken teknikler ve ipuçları bulunmaktadır.
  • Bilgisayar Güvenliği: Bu bölümde bilgisayarınızn güvenliğini arttırmak ve bilgisayarınızla ilgili güvenlik sorularını çözmek ve bulmak için gerekli döküman ve yazılar bulunmaktadır.
  • Donanım Dersleri: Bilgisayar ve diğer araç donanımları ile ilgili açıklamalar, çalışma mantıkları ve kullanım şekilleri ile ilgili örnekler bulunmaktadır.